AUTOSEDAČKY zn. CYBEX - najlepšie hodnotená značka v najprestížnejších testovaniach

 

Nemecká nezávislá spotrebitelská asociácia STIFTUNG WARENTEST, podobne ako ADAC TCS taktiež zverejnila výsledky testovania autosedačiek. Hodnotenie je rovnaké. Tento rok na plnej čiare víťazí designovo krásne a ako testy potvrzujú hlavne bezpečné autosedačky CYBEX!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADAC zverejnil výsledky testov autosedačiek pre rok 2012. 
Autosedačky 
CYBEX získaly len tie nejlepšie hodnotenia.!

5x "GUT"  (Aton 2 s isofix bázou, Aton 2, Juno-Fix, Pallas 2, Solution X2)
3x víťaz skupiny (Aton 2 s isofix bázou, Aton 2, Juno-Fix)
1x sa delí Pallas 2 o víťazstvo v skupine s autosedačkou Transformer Pro
3x hodnotenie "SEHR GUT" v bezpečnosti (Aton 2 s isofix bázou, Aton 2, Juno-Fix)

(Pozn.: Každý rok sa netestujú autosedačky všetkých výrobcov! Testy prechádzajú predovšetkým NOVÉ autosedačky, alebo prepracované či inovované modely autosedaček. Autosedačka s vynikajúcimi výsledkami v testoch zostává špičková i pre dalšie roky.)
Hodnotenie: 
Veľmi dobre (VERY GOOD, SEHR GUT) - iba výnimočne kvalitné autosedačky získajú túto známku. Jedná se o najvyššiu možnú známku.

Dobre (GOOD, GUT) – ide o druhou najvyššiu známku.  

 

 

 

 výsledkoch testov:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cybex o výsledkoch testov:

Toto je pre CYBEX jeden z najviac emocionálnych momentov, ktorý ich robí hrdými a istými v odhodlaní v ďalšej práci na zlepšovaní inžinierstva a v postupoch – tvorenie rozdielov v pasívnej bezpečnosti detí. Tento rok je v testoch nadôležitejších automobilových asociácií a hlavných spotrebiteľských organizácií (Stiftung Warentest, ADAC, ÖAMTC, TCS...) v každej vekovej kategórii 5 detských autosedačiek CYBEX.  Významná, nezávislá, nezisková asociácia TCS (Touring Club Switzerland), ktorá sa zaoberá bezpečnosťou cestnej dopravy uverejnila výsledky svojich testov, ktoré taktiež robia firum CYBEX hrdú. Všetky testované produkty CYBEX dostali od TCS vynikajúce a fantastické odporučenie „veľmi odporúčame“ (CYBEX Aton 2 s Base-fix, Aton 2, Juno-fix, Pallas2, Solution X2). V kategórii „bezpečnosť“ bola značka CYBEX jediná z testovaných značiek, ktorá dostala najlepšie odporúčanie, vďaka žiadnym škodlivým látkam, všetky detské autosedačky CYBEX dostali najlešpie odporučenie. To bola jedna z najväčších udalostí v histórii firmy CYBEX.