Manduca New Style + doprava zadarmo piesková

NOVINKA - NewStyle:
Táto Manduca má novú farebnú kombináciu, ktorá ladí s logom. ladiaca s logom a kratší bedrový pás (pre pohodlné nosenie aj pre veľmi štíhle mamičky). Pri dizajne výrobca nezabudol na zúženie spodnej časti nosiča (pre pohodlné nosenie aj najmenších bábätiek. Nová Manduca má aj nové ergonomické riešenie hrudného pásu. Manduca je látkový nosič, ktorý je vhodný pre nosenie detí od narodenia až do váhy 20 kg. Manduca obsahuje aj kupucňu, ktorú môžete využiť, keď dieťa zaspí, aby ste dieťaťu zafixovali hlavičku a takisto je určená pre novorodeniatka, ktoré ešte nedokážu samostatne udržať hlavičku. Nosič umožňuje ergonomické nosenie s dokonalou oporou chrbátika dieťata a správnym umiestnením nožičiek. Chrbtica dieťaťa je veľmi vhodne umiestnená v mäkkom, ale zároveň pevnom materiáli. Nožičky sú zabezpečené proti vzniku otlakom prostredníctvom mäkkej vystuže v okolí nožičiek. Súčasťou nosiča je integrovaná zmenšovacia vložka, prostredníctvom ktorej môžete v nej nosiť deti od narodenia do 3-4 mesiacov veku dieťaťa v závislosti od jeho veľkosti. V nosiči nedochádza k neprirodzenému širokému rozťahovaniu nožičiek, pretože zmenšovacia vložka drží dieťatko vyššie v nosítku. Manduca zabezpečuje ortopedicky správne postavenie nožičiek. Výhodou Manducy je, že pri trochu starších deťoch je možné ich nosiť bez použitia novorodeneckej vložky na bruchu, na boku a na chrbte. Chrbtová časť je štandardne zložená a zopnutá zipsom, ktorý je možné pri väčších deťoch rozopnút, čím sa táto časť predĺži o približne 7 cm, čo je dosť veľa aj pre väčšie deti.

Ramenné popruhy je možné viesť hneď popod Vašimi ramenami dozadu alebo ich na Vašom chrbte prekrížiť pre väčší komfort pri nosení. Ocenia to hlavne ľudia s úzkymi ramenami. Váhu Vášho dieťaťa dokonale rozkladajú mäkko vystužené ramenné popruhy a anatomicky tvarovaný bedrový pás medzi ramená a bedrá, čo oceníte hlavne pri nosení ťažších detí.


Veľkou výhodou Manducy je, že trojito regulovateľná dĺžka ramenného popruhu zaisťuje komfortné nosenie aj pre osoby menšieho vzrastu (približne 160 cm). Bedrový pás je nastaviteľný bedrový pás a dosahuje dĺžku až 140 cm a umožňuje prispôsobenie všetkým veľkostným kategóriám. V prednej časti nosiča sa nachádza vrecko na drobnosti. Všetky pracky a spony sú podložené mäkkou výplňou. Pracka bedrového pásu má trojité istenie. Váha nosiča je 600 g, rozmery v zloženom stave sú 40x20x15 cm.

Materiálové zloženie: Nosič je vyrobený z kvalitného materiálu Canvas zo zmesi konope a biobavlny, vnútorná vrstva je výrobená zo 100 % bavlny.

Údržba: Manducu je možné prať v práčke pri 30 ºC. Záruka kvality: Na výrobu sú použité len vybrané materiály, ktoré sú vyrobené a farbené podľa špeciálnych požiadaviek. Pre farbenie sú použité len šetrné farbivá. Všetky pracky a spony sú vyrobené z kvalitných trvanlivých materiálov. Zips neobsahuje nikel.

K objednávke Manducy máte dopravu zadarmo.Značka: Wickelkinder

Pôvodná cena: 129.99 €

Cena:
105.70 €